W meczach barażowych o miejsce w I-szej lidze kobiet zagrały ZUT i Espadonki

19.04 (środa) ZUT – Espadonki 0:3 (18:25)(14:25)(11:25)
26.04 (środa) ZUT – Espadonki 3:0 (25:22)(25:20)(25:22)

Do pierwszej ligi awansował zespół Espadonki

O miejsce w I-szej lidze mężczyzn zagrają hallopizza.net.pl i Ekspert SI

10.05 (środa) Ekspert SI – hallopizza.net.pl 2:3 (25:21)(18:25)(25:23)(20:25)(14:16)
16.05 (wtorek) hallopizza.net.pl – Ekspert SI 3:1 (25:23)(25:16)(19:25)(26:24)

W pierwszej lidze mężczyzn w sezonie 2017/2018 zagra zespół hallopizza.net.pl

O miejsce w II-giej lidze mężczyzn baraże są dwuetapowe. W pierwszym etapie zagrają Czeczeńskie i Black Hawks. Na zwycięzcę tej pary, czyli Czeczeńskie, czeka trzeci zespół od końca w II-giej lidze, czyli AZS ZUT

I etap

12.04 (środa) Czeczeńskie – Black Hawks 3:1 (25:20)(25:9)(22:25)(25:23)
04.05 (czwartek) Black Hawks – Czeczeńskie 0:3 (15:25)(17:25)(19:25)

II etap

16.05 (wtorek) AZS ZUT – Czeczeńskie 2:3 (25:19)(23:25)(25:23)(20:25)(17:19)
18.05 (czwartek) AZS ZUT – Czeczeńskie 2:3 (26:24)(25:18)(24:26)(21:25)(13:15)

O miejsce w III lidze mężczyzn zagrali: Megawat i Błyskawica CKS

20.04 (czwartek) Błyskawica CKS – Megawat 3:2 (25:15)(23:25)(20:25)(25:20)(15:10)
25.04 (wtorek) Megawat – Błyskawica CKS 3:0 (26:24)(25:14)(31:29)

W trzeciej lidze pozostaje zespół Megawat

M.

Komentarze

2 Komentarzy

• Zbigniew Maciejewski pisze:

Pierwszy mecz barażowy o IIM pomiędzy AZS ZUT-Czeczeńskie trwał 1g 50 min i był niezwykle emocjonujący.ZUT przegrał
    2:3 (25:19)(23:25)(25:23)(20:25)(17:19)w małych pkt 110:111
    Czeczeńcy chyba po raz pierwszy w tym sezonie zmobilizowali na mecz 9 zawodników.Zagrali bardzo zespołowo.Wykorzystali w meczu wszystkich zawodników i praktycznie nie mieli słabych punktów.To był ich najlepszy mecz w tym sezonie.ZUT grał nierówno.Wystąpili w składzie 8 osobowym i grali bez zawodnika libero.Popełnili znacznie więcej błędów własnych niż rywale i głównie popełniali błędy w ataku.Przed meczem rewanżowym,trener ZUT, Andrzej Biernaczyk będzie miał dylemat jak zniwelować straty po pierwszym meczu.Jest ciekawie.Zapraszamy na salę ZUT ul.Tenisowa 33 czw 18.05 g 19:00 mecz rewanżowy.

Rewanżowy mecz trwał 2 godz.ZUT już był w ogródku,już witał się z gąską.Prowadził w setach 2:0 i miał 2,3 pkt przewagę do stanu 18:16 w trzecim secie.Czeczeńcy nie pękli i wygrali na przewagi 26:24.Potem już ZUT stracił animusz.Dość niespodziewany,ale zasłużony sukces ekipy Dworzyńskiego.