Terminarz | SALPS - Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Wspierają nas
1 liga mężczyzn
Kolejka 1
15.10.2018 g. 18:15 UKS Piętnastka 3 - 0 Altrad więcej »
17.10.2018 g. 18:30 SGS Goleniów 0 - 3 AZS US więcej »
17.10.2018 g. 20:20 hallopizza.net.pl 0 - 3 TKKF PUM więcej »
18.10.2018
Przełożony na 13.12.2018 g. 19:30
Espadon 3 - 1 Kazuar więcej »
18.10.2018 g. 20:15 Celuloza.eu 0 - 3 Martinez więcej »
Kolejka 2
22.10.2018
Przełożony na 17.12.2018 g. 19:30
AZS US 3 - 1 TKKF PUM więcej »
23.10.2018 g. 20:30 Altrad 3 - 2 SGS Goleniów więcej »
24.10.2018 g. 18:30 hallopizza.net.pl 2 - 3 UKS Piętnastka więcej »
24.10.2018 g. 20:30 Martinez 1 - 3 Espadon więcej »
25.10.2018 g. 20:15 Celuloza.eu 0 - 3 Kazuar więcej »
Kolejka 3
05.11.2018 g. 18:15 UKS Piętnastka 3 - 0 Kazuar więcej »
05.11.2018 g. 19:30 AZS US 2 - 3 Espadon więcej »
07.11.2018 g. 18:30 hallopizza.net.pl 3 - 1 Martinez więcej »
07.11.2018 g. 20:20 SGS Goleniów 2 - 3 TKKF PUM więcej »
08.11.2018 g. 20:15 Celuloza.eu 3 - 1 Altrad więcej »
Kolejka 4
12.11.2018
Przełożony na 04.03.2019 g. 18:15
UKS Piętnastka 3 - 1 AZS US więcej »
13.11.2018 g. 20:30 Altrad 1 - 3 TKKF PUM więcej »
14.11.2018 g. 18:30 Kazuar 0 - 3 Martinez więcej »
14.11.2018 g. 20:20 SGS Goleniów 3 - 1 hallopizza.net.pl więcej »
15.11.2018 g. 19:30 Espadon 3 - 1 Celuloza.eu więcej »
Kolejka 5
19.11.2018 g. 19:30 AZS US 3 - 2 Kazuar więcej »
21.11.2018 g. 20:30 Martinez 3 - 0 SGS Goleniów więcej »
22.11.2018 g. 19:30 hallopizza.net.pl 3 - 1 Altrad więcej »
22.11.2018
Przełożony na 20.12.2018 g. 19:30
Espadon 2 - 3 TKKF PUM więcej »
22.11.2018 g. 20:15 Celuloza.eu 0 - 3 UKS Piętnastka więcej »
Kolejka 6
26.11.2018 g. 18:15 UKS Piętnastka 3 - 1 TKKF PUM więcej »
26.11.2018 g. 19:30 AZS US 3 - 1 Celuloza.eu więcej »
27.11.2018 g. 20:30 Altrad 1 - 3 Martinez więcej »
28.11.2018 g. 20:20 Kazuar 3 - 1 SGS Goleniów więcej »
29.11.2018
Przełożony na 04.01.2019 g. 19:30
Espadon 3 - 2 hallopizza.net.pl więcej »
Kolejka 7
04.12.2018 g. 20:30 Altrad 1 - 3 AZS US więcej »
05.12.2018 g. 20:20 SGS Goleniów 1 - 3 Celuloza.eu więcej »
05.12.2018 g. 20:30 Martinez 0 - 3 TKKF PUM więcej »
06.12.2018 g. 19:30 Kazuar 0 - 3 hallopizza.net.pl więcej »
06.12.2018 g. 19:30 Espadon 3 - 2 UKS Piętnastka więcej »
Kolejka 8
10.12.2018 g. 18:15 UKS Piętnastka 3 - 0 w.o. Martinez więcej »
10.12.2018 g. 19:30 AZS US 3 - 0 hallopizza.net.pl więcej »
11.12.2018 g. 20:30 Altrad 0 - 3 Kazuar więcej »
13.12.2018 g. 19:30 Espadon 3 - 0 w.o. SGS Goleniów więcej »
13.12.2018 g. 20:15 Celuloza.eu 3 - 1 TKKF PUM więcej »
Kolejka 9
03.01.2019 g. 19:00 Kazuar 3 - 2 TKKF PUM więcej »
18.12.2018 g. 20:30 Altrad 1 - 3 Espadon więcej »
19.12.2018 g. 20:20 SGS Goleniów 1 - 3 UKS Piętnastka więcej »
19.12.2018 g. 20:30 Martinez 1 - 3 AZS US więcej »
20.12.2018 g. 20:15 Celuloza.eu 2 - 3 hallopizza.net.pl więcej »
Kolejka 10
07.01.2019 g. 19:30 AZS US 3 - 0 SGS Goleniów więcej »
08.01.2019 g. 20:30 Altrad 0 - 3 UKS Piętnastka więcej »
09.01.2019 g. 18:30 hallopizza.net.pl 3 - 0 w.o. TKKF PUM więcej »
09.01.2019 g. 20:30 Martinez 0 - 3 Celuloza.eu więcej »
13.02.2019 g. 20:20 Kazuar 3 - 2 Espadon więcej »
Kolejka 11
14.01.2019 g. 18:15 UKS Piętnastka 3 - 1 hallopizza.net.pl więcej »
16.01.2019
Przełożony na 28.02.2019 g. 20:15
Celuloza.eu 3 - 0 Kazuar więcej »
16.01.2019 g. 20:20 SGS Goleniów 3 - 2 Altrad więcej »
16.01.2019 g. 20:30 TKKF PUM 0 - 3 w.o. AZS US więcej »
17.01.2019 g. 19:30 Espadon 0 - 3 w.o. Martinez więcej »
Kolejka 12
22.01.2019 g. 20:30 Altrad 0 - 3 Celuloza.eu więcej »
22.01.2019 g. 20:30 TKKF PUM 1 - 3 SGS Goleniów więcej »
23.01.2019 g. 20:30 Martinez 2 - 3 hallopizza.net.pl więcej »
24.01.2019 g. 19:30 Espadon 3 - 0 AZS US więcej »
24.01.2019 g. 20:30 Kazuar 0 - 3 UKS Piętnastka więcej »
Kolejka 13
18.02.2019 g. 19:30 AZS US 3 - 1 UKS Piętnastka więcej »
19.02.2019 g. 20:30 TKKF PUM 3 - 2 Altrad więcej »
20.02.2019 g. 20:30 Martinez 3 - 1 Kazuar więcej »
20.02.2019 g. 20:50 hallopizza.net.pl 3 - 1 SGS Goleniów więcej »
21.02.2019
Przełożony na 07.03.2019 g. 20:15
Celuloza.eu 3 - 0 Espadon więcej »
Kolejka 14
25.02.2019 g. 18:15 UKS Piętnastka 3 - 2 Celuloza.eu więcej »
26.02.2019 g. 20:30 Altrad 3 - 2 hallopizza.net.pl więcej »
26.02.2019 g. 20:30 TKKF PUM 3 - 2 Espadon więcej »
27.02.2019 g. 18:30 Kazuar 1 - 3 AZS US więcej »
27.02.2019 g. 20:20 SGS Goleniów 3 - 2 Martinez więcej »
Kolejka 15
07.03.2019 g. 20:40 SGS Goleniów 2 - 3 Kazuar więcej »
12.03.2019 g. 20:30 TKKF PUM 0 - 3 UKS Piętnastka więcej »
13.03.2019 g. 18:30 hallopizza.net.pl 3 - 0 w.o. Espadon więcej »
13.03.2019 g. 20:30 Martinez 3 - 0 Altrad więcej »
14.03.2019 g. 20:15 Celuloza.eu 1 - 3 AZS US więcej »
Kolejka 16
18.03.2019 g. 18:15 UKS Piętnastka 3 - 0 w.o. Espadon więcej »
18.03.2019 g. 19:30 AZS US -:- Altrad więcej »
19.03.2019 g. 20:30 TKKF PUM -:- Martinez więcej »
20.03.2019 g. 20:20 hallopizza.net.pl -:- Kazuar więcej »
21.03.2019 g. 20:15 Celuloza.eu -:- SGS Goleniów więcej »
Kolejka 17
06.03.2019 g. 20:20 hallopizza.net.pl 3 - 2 AZS US więcej »
26.03.2019 g. 20:30 TKKF PUM -:- Celuloza.eu więcej »
27.03.2019 g. 18:30 Kazuar -:- Altrad więcej »
27.03.2019 g. 20:20 SGS Goleniów 3 - 0 w.o. Espadon więcej »
27.03.2019 g. 20:30 Martinez -:- UKS Piętnastka więcej »
Kolejka 18
01.04.2019 g. 18:15 UKS Piętnastka -:- SGS Goleniów więcej »
01.04.2019 g. 19:30 AZS US -:- Martinez więcej »
02.04.2019 g. 20:30 TKKF PUM -:- Kazuar więcej »
03.04.2019 g. 18:30 hallopizza.net.pl -:- Celuloza.eu więcej »
04.04.2019 g. 19:30 Espadon 0 - 3 w.o. Altrad więcej »
2 liga mężczyzn gr A
Kolejka 1
08.10.2018 g. 20:20 DGS Deaf Szczecin 0 - 3 Enea więcej »
10.10.2018 g. 20:20 Aquarius M.S. 1 - 3 Megawat więcej »
11.10.2018 g. 20:20 Black Hawks 3 - 1 BlackCollar więcej »
Kolejka 2
15.10.2018 g. 20:20 DGS Deaf Szczecin 0 - 3 Aquarius M.S. więcej »
16.10.2018 g. 19:30 Megawat 3 - 1 Black Hawks więcej »
18.10.2018 g. 20:30 LKS Przecław 3 - 0 Enea więcej »
Kolejka 3
23.10.2018 g. 19:30 Megawat 3 - 2 BlackCollar więcej »
24.10.2018 g. 20:20 Aquarius M.S. 0 - 3 LKS Przecław więcej »
25.10.2018 g. 20:20 Black Hawks 3 - 0 DGS Deaf Szczecin więcej »
Kolejka 4
05.11.2018 g. 20:20 DGS Deaf Szczecin 0 - 3 BlackCollar więcej »
08.11.2018
Przełożony na 29.11.2018 g. 20:20
Black Hawks 1 - 3 LKS Przecław więcej »
08.11.2018 g. 20:20 Enea 3 - 1 Aquarius M.S. więcej »
Kolejka 5
13.11.2018
Przełożony na 19.11.2018 g. 20:20
DGS Deaf Szczecin 0 - 3 Megawat więcej »
15.11.2018 g. 19:30 BlackCollar 1 - 3 LKS Przecław więcej »
15.11.2018 g. 20:20 Black Hawks 0 - 3 Enea więcej »
Kolejka 6
21.11.2018
Przełożony na 03.01.2019 g. 19:15
BlackCollar 0 - 3 Enea więcej »
22.11.2018 g. 20:20 Black Hawks 2 - 3 Aquarius M.S. więcej »
22.11.2018 g. 20:30 LKS Przecław 3 - 0 Megawat więcej »
Kolejka 7
26.11.2018 g. 20:20 DGS Deaf Szczecin 0 - 3 LKS Przecław więcej »
27.11.2018
Przełożony na 18.12.2018 g. 19:30
Megawat 1 - 3 Enea więcej »
29.11.2018 g. 19:30 BlackCollar 2 - 3 Aquarius M.S. więcej »
Kolejka 8
04.12.2018 g. 18:30 LKS Przecław 3 - 0 AZS PUM więcej »
04.12.2018 g. 19:30 Megawat 2 - 3 Aquarius M.S. więcej »
05.12.2018 g. 18:30 Enea 3 - 0 DGS Deaf Szczecin więcej »
06.12.2018 g. 19:30 BlackCollar 3 - 1 Black Hawks więcej »
Kolejka 9
10.12.2018 g. 20:20 DGS Deaf Szczecin 0 - 3 Aquarius M.S. więcej »
12.12.2018 g. 20:20 Enea 0 - 3 LKS Przecław więcej »
13.12.2018 g. 19:30 BlackCollar 3 - 0 w.o. AZS PUM więcej »
13.12.2018 g. 20:20 Black Hawks 0 - 3 Megawat więcej »
Kolejka 10
17.12.2018 g. 20:20 DGS Deaf Szczecin 0 - 3 Black Hawks więcej »
18.12.2018
Przełożony na 03.01.2019 g. 20:30
Aquarius M.S. 0 - 3 LKS Przecław więcej »
20.12.2018
Przełożony na 14.02.2019 g. 19:15
BlackCollar 3 - 1 Megawat więcej »
20.12.2018 g. 19:30 Enea 3 - 0 AZS PUM więcej »
Kolejka 11
08.01.2019 g. 19:30 Megawat 3 - 0 AZS PUM więcej »
10.01.2019 g. 19:15 BlackCollar 3 - 0 DGS Deaf Szczecin więcej »
10.01.2019 g. 20:30 LKS Przecław 3 - 1 Black Hawks więcej »
14.02.2019 g. 19:30 Aquarius M.S. 0 - 3 Enea więcej »
Kolejka 12
15.01.2019 g. 19:30 Megawat 3 - 0 DGS Deaf Szczecin więcej »
17.01.2019 g. 20:20 Black Hawks 1 - 3 Enea więcej »
17.01.2019 g. 20:30 LKS Przecław 3 - 1 BlackCollar więcej »
17.01.2019 g. 20:30 AZS PUM 0 - 3 Aquarius M.S. więcej »
Kolejka 13
21.01.2019 g. 20:20 DGS Deaf Szczecin 2 - 3 AZS PUM więcej »
22.01.2019 g. 19:30 Megawat 0 - 3 LKS Przecław więcej »
23.01.2019
Przełożony na 07.02.2019 g. 19:15
BlackCollar 0 - 3 Enea więcej »
23.01.2019 g. 20:20 Aquarius M.S. 0 - 3 Black Hawks więcej »
Kolejka 14
18.02.2019 g. 20:20 DGS Deaf Szczecin 0 - 3 LKS Przecław więcej »
19.02.2019 g. 18:30 AZS PUM 1 - 3 Black Hawks więcej »
20.02.2019 g. 19:00 Aquarius M.S. 3 - 0 BlackCollar więcej »
21.02.2019 g. 19:30 Enea 3 - 1 Megawat więcej »
2 liga mężczyzn gr B
Kolejka 1
10.10.2018 g. 18:30 Asprod Oldboye 3 - 2 SEC Szczecin więcej »
10.10.2018 g. 18:30 Vertigo 3 - 0 w.o. Saper JW2901 więcej »
11.10.2018 g. 19:15 Błyskawica CKS 1 - 3 Fit Body Zone Łobez więcej »
22.11.2018 g. 17:30 AZS Akademia Morska 3 - 0 AZS ZUT Szczecin więcej »
Kolejka 2
16.10.2018 g. 19:00 AZS ZUT Szczecin 0 - 3 Vertigo więcej »
17.10.2018
Przełożony na 20.02.2018 g. 21:45
SEC Szczecin 3 - 0 w.o. Fit Body Zone Łobez więcej »
18.10.2018 g. 18:30 Saper JW2901 3 - 0 Asprod Oldboye więcej »
18.10.2018 g. 19:15 Błyskawica CKS 3 - 1 AZS Akademia Morska więcej »
Kolejka 3
23.10.2018 g. 19:00 AZS ZUT Szczecin 2 - 3 Asprod Oldboye więcej »
24.10.2018
Przełożony na 11.12.2018 g. 17:30
AZS Akademia Morska 3 - 1 Vertigo więcej »
25.10.2018 g. 19:15 Saper JW2901 3 - 0 Fit Body Zone Łobez więcej »
25.10.2018 g. 19:15 Błyskawica CKS 3 - 1 SEC Szczecin więcej »
Kolejka 4
06.11.2018 g. 19:00 AZS ZUT Szczecin 1 - 3 Fit Body Zone Łobez więcej »
06.11.2018 g. 19:00 AZS Akademia Morska 3 - 2 SEC Szczecin więcej »
07.11.2018 g. 20:30 Vertigo 3 - 1 Asprod Oldboye więcej »
08.11.2018
Przełożony na 31.01.2019 g. 19:00
Błyskawica CKS 0 - 3 Saper JW2901 więcej »
Kolejka 5
14.11.2018
Przełożony na 05.02.2019 g. 18:30
Vertigo 3 - 1 Fit Body Zone Łobez więcej »
14.11.2018
Przełożony na 30.10.2018 g. 19:15
Saper JW2901 3 - 0 SEC Szczecin więcej »
15.11.2018 g. 19:15 Błyskawica CKS 3 - 1 AZS ZUT Szczecin więcej »
15.11.2018 g. 19:30 Asprod Oldboye 1 - 3 AZS Akademia Morska więcej »
Kolejka 6
20.11.2018 g. 19:00 AZS ZUT Szczecin 3 - 0 SEC Szczecin więcej »
20.11.2018 g. 19:00 AZS Akademia Morska 0 - 3 Saper JW2901 więcej »
21.11.2018 g. 20:20 Asprod Oldboye 2 - 3 Fit Body Zone Łobez więcej »
22.11.2018
Przełożony na 03.01.2019 g. 19:15
Błyskawica CKS 1 - 3 Vertigo więcej »
Kolejka 7
28.11.2018 g. 18:30 Fit Body Zone Łobez 3 - 0 w.o. AZS Akademia Morska więcej »
28.11.2018 g. 21:45 SEC Szczecin 0 - 3 Vertigo więcej »
29.11.2018 g. 19:15 Błyskawica CKS 3 - 2 Asprod Oldboye więcej »
29.11.2018
Przełożony na 27.11.2018 g. 19:15
Saper JW2901 3 - 0 AZS ZUT Szczecin więcej »
Kolejka 8
04.12.2018 g. 19:00 AZS ZUT Szczecin 1 - 3 AZS Akademia Morska więcej »
05.12.2018
Przełożony na 03.12.2018 g. 20:30
SEC Szczecin 0 - 3 Asprod Oldboye więcej »
06.12.2018 g. 19:15 Saper JW2901 3 - 0 w.o. Vertigo więcej »
06.12.2018 g. 19:15 Błyskawica CKS 0 - 3 Fit Body Zone Łobez więcej »
Kolejka 9
12.12.2018 g. 18:30 Fit Body Zone Łobez 3 - 0 SEC Szczecin więcej »
13.12.2018
Przełożony na 08.01.2019 g. 19:00
AZS ZUT Szczecin 0 - 3 Vertigo więcej »
13.12.2018 g. 19:15 Błyskawica CKS 0 - 3 AZS Akademia Morska więcej »
13.12.2018 g. 20:20 Asprod Oldboye 0 - 3 Saper JW2901 więcej »
Kolejka 10
18.12.2018 g. 19:00 AZS Akademia Morska 1 - 3 Vertigo więcej »
19.12.2018 g. 18:30 Asprod Oldboye 3 - 0 AZS ZUT Szczecin więcej »
20.12.2018 g. 19:15 Saper JW2901 3 - 0 Fit Body Zone Łobez więcej »
20.12.2018 g. 19:15 Błyskawica CKS 3 - 1 SEC Szczecin więcej »
Kolejka 11
08.01.2019 g. 19:00 AZS ZUT Szczecin 3 - 0 w.o. Fit Body Zone Łobez więcej »
09.01.2019
Przełożony na 08.01.2019 g. 19:00
AZS Akademia Morska 2 - 3 SEC Szczecin więcej »
09.01.2019 g. 20:20 Asprod Oldboye 0 - 3 Vertigo więcej »
10.01.2019 g. 19:15 Błyskawica CKS 0 - 3 Saper JW2901 więcej »
Kolejka 12
15.01.2019 g. 19:00 AZS ZUT Szczecin 3 - 0 Błyskawica CKS więcej »
15.01.2019 g. 19:00 AZS Akademia Morska 0 - 3 w.o. Asprod Oldboye więcej »
16.01.2019
Przełożony na 07.02.2019 g. 18:30
Vertigo 3 - 0 Fit Body Zone Łobez więcej »
16.01.2019
Przełożony na 13.02.2019 g. 21:45
SEC Szczecin 0 - 3 Saper JW2901 więcej »
Kolejka 13
13.02.2019 g. 18:30 Asprod Oldboye 0 - 3 Fit Body Zone Łobez więcej »
22.01.2019 g. 19:00 AZS ZUT Szczecin 3 - 2 SEC Szczecin więcej »
22.01.2019 g. 19:00 AZS Akademia Morska 1 - 3 Saper JW2901 więcej »
24.01.2019 g. 19:15 Błyskawica CKS 0 - 3 Vertigo więcej »
Kolejka 14
19.02.2019 g. 19:00 AZS ZUT Szczecin 0 - 3 w.o. Saper JW2901 więcej »
19.02.2019 g. 19:00 AZS Akademia Morska 0 - 3 w.o. Fit Body Zone Łobez więcej »
20.02.2019
Przełożony na 16.01.2019 g. 18:30
Vertigo 3 - 0 SEC Szczecin więcej »
21.02.2019 g. 19:15 Błyskawica CKS 3 - 1 Asprod Oldboye więcej »
2 liga mężczyzn o miejsca 1-8
Kolejka 1
26.02.2019 g. 19:15 Saper JW2901 3 - 0 Enea więcej »
27.02.2019
Przełożony na 27.02.2019 g. 19:30
Vertigo 3 - 0 Aquarius M.S. więcej »
28.02.2019 g. 19:15 Błyskawica CKS 0 - 3 Megawat więcej »
28.02.2019 g. 20:30 LKS Przecław 3 - 0 w.o. Fit Body Zone Łobez więcej »
Kolejka 2
06.03.2019 g. 18:30 Vertigo 3 - 2 Enea więcej »
07.03.2019 g. 19:00 Aquarius M.S. 0 - 3 LKS Przecław więcej »
07.03.2019 g. 19:15 Błyskawica CKS 0 - 3 Fit Body Zone Łobez więcej »
07.03.2019 g. 19:15 Saper JW2901 3 - 0 Megawat więcej »
Kolejka 3
12.03.2019 g. 19:30 Megawat 3 - 0 Vertigo więcej »
13.03.2019 g. 20:20 Enea 0 - 3 LKS Przecław więcej »
14.03.2019 g. 19:15 Błyskawica CKS 0 - 3 Saper JW2901 więcej »
14.03.2019 g. 20:40 Aquarius M.S. -:- Fit Body Zone Łobez więcej »
Kolejka 4
20.03.2019 g. 18:30 Aquarius M.S. -:- Enea więcej »
21.03.2019 g. 19:15 Saper JW2901 -:- Fit Body Zone Łobez więcej »
21.03.2019 g. 19:15 Błyskawica CKS -:- Vertigo więcej »
21.03.2019 g. 20:30 LKS Przecław -:- Megawat więcej »
Kolejka 5
26.03.2019 g. 19:30 Megawat -:- Aquarius M.S. więcej »
28.03.2019 g. 19:15 Błyskawica CKS -:- LKS Przecław więcej »
28.03.2019 g. 19:15 Saper JW2901 -:- Vertigo więcej »
28.03.2019 g. 19:30 Enea -:- Fit Body Zone Łobez więcej »
2 liga męźczyzn o miejsca 9-16
Kolejka 1
25.02.2019 g. 20:20 DGS Deaf Szczecin 0 - 3 Asprod Oldboye więcej »
26.02.2019 g. 19:00 AZS Akademia Morska 0 - 3 w.o. Black Hawks więcej »
27.02.2019
Przełożony na 27.02.2019 g. 20:30
AZS PUM 3 - 1 SEC Szczecin więcej »
28.02.2019 g. 19:15 BlackCollar 3 - 0 AZS ZUT Szczecin więcej »
Kolejka 2
05.03.2019 g. 19:00 AZS Akademia Morska 3 - 0 DGS Deaf Szczecin więcej »
05.03.2019 g. 19:00 AZS ZUT Szczecin 0 - 3 Black Hawks więcej »
05.03.2019 g. 20:30 AZS PUM 1 - 3 BlackCollar więcej »
06.03.2019 g. 18:30 Asprod Oldboye 2 - 3 SEC Szczecin więcej »
Kolejka 3
11.03.2019 g. 20:20 DGS Deaf Szczecin 0 - 3 SEC Szczecin więcej »
12.03.2019 g. 19:00 AZS Akademia Morska 2 - 3 AZS ZUT Szczecin więcej »
14.03.2019 g. 19:15 BlackCollar -:- Asprod Oldboye więcej »
14.03.2019 g. 20:20 Black Hawks 3 - 2 AZS PUM więcej »
Kolejka 4
19.03.2019 g. 19:00 AZS ZUT Szczecin -:- DGS Deaf Szczecin więcej »
20.03.2019 g. 21:45 SEC Szczecin -:- BlackCollar więcej »
21.02.2019 g. 18:30 AZS PUM -:- AZS Akademia Morska więcej »
21.02.2019 g. 20:20 Black Hawks -:- Asprod Oldboye więcej »
Kolejka 5
26.03.2019 g. 19:00 AZS Akademia Morska -:- Asprod Oldboye więcej »
26.03.2019 g. 19:00 AZS ZUT Szczecin -:- AZS PUM więcej »
28.03.2019 g. 19:15 BlackCollar -:- DGS Deaf Szczecin więcej »
28.03.2019 g. 20:20 Black Hawks -:- SEC Szczecin więcej »
1 liga kobiet
Kolejka 1
01.10.2018 g. 19:30 UKS 18 0 - 3 LKS Przecław więcej »
03.10.2018 g. 18:30 Espadon SMS III Police 0 - 3 LUX MEDICA więcej »
04.10.2018 g. 18:30 Espadon SMS IV Police 2 - 3 Espadonki więcej »
13.11.2018 g. 19:00 Espadon SMS I Police 3 - 0 Agryf więcej »
24.10.2018 g. 17:20 AZS ZUT 0 - 3 AZS Akademia Morska więcej »
Kolejka 2
08.10.2018 g. 19:30 UKS 18 0 - 3 AZS Akademia Morska więcej »
09.10.2018 g. 19:00 Espadon SMS I Police 3 - 0 Espadon SMS II Police więcej »
11.10.2018 g. 19:00 Espadon SMS IV Police 1 - 3 LUX MEDICA więcej »
12.10.2018 g. 18:30 Espadonki 3 - 0 LKS Przecław więcej »
19.12.2018 g. 17:20 AZS ZUT 3 - 0 Agryf więcej »
Kolejka 3
16.10.2018 g. 19:00 Espadon SMS II Police 3 - 0 Agryf więcej »
17.10.2018 g. 17:30 AZS ZUT 1 - 3 UKS 18 więcej »
17.10.2018 g. 19:00 Espadon SMS III Police 1 - 3 Espadon SMS I Police więcej »
18.10.2018 g. 19:00 AZS Akademia Morska 3 - 0 Espadonki więcej »
18.10.2018 g. 19:30 LUX MEDICA 3 - 0 LKS Przecław więcej »
Kolejka 4
22.10.2018 g. 19:30 UKS 18 3 - 0 Agryf więcej »
23.10.2018 g. 19:00 Espadon SMS I Police 3 - 1 Espadon SMS IV Police więcej »
25.10.2018 g. 19:00 Espadon SMS II Police 0 - 3 Espadon SMS III Police więcej »
25.10.2018 g. 20:20 LUX MEDICA 3 - 0 AZS Akademia Morska więcej »
26.10.2018 g. 18:30 Espadonki 3 - 0 AZS ZUT więcej »
Kolejka 5
21.11.2018 g. 18:30 AZS ZUT 0 - 3 LUX MEDICA więcej »
24.10.2018 g. 19:00 Espadon SMS III Police 3 - 0 Agryf więcej »
27.11.2018 g. 18:30 LKS Przecław 1 - 3 Espadon SMS I Police więcej »
27.11.2018 g. 19:00 Espadon SMS II Police 0 - 3 Espadon SMS IV Police więcej »
29.10.2018 g. 19:30 UKS 18 0 - 3 Espadonki więcej »
Kolejka 6
06.11.2018 g. 18:30 Espadon SMS I Police 3 - 1 AZS Akademia Morska więcej »
06.11.2018 g. 19:00 Espadon SMS II Police 0 - 3 w.o. LKS Przecław więcej »
07.11.2018
Przełożony na 19.12.2018 g. 16:15
Espadon SMS III Police 3 - 0 Espadon SMS IV Police więcej »
08.11.2018 g. 18:30 LUX MEDICA 3 - 0 UKS 18 więcej »
09.11.2018 g. 18:30 Espadonki 3 - 0 Agryf więcej »
Kolejka 7
13.11.2018
Przełożony na 18.12.2018 g. 18:30
Espadon SMS III Police 2 - 3 LKS Przecław więcej »
14.11.2018 g. 17:20 AZS ZUT 0 - 3 Espadon SMS I Police więcej »
15.11.2018 g. 17:45 AZS Akademia Morska 3 - 0 Espadon SMS II Police więcej »
15.11.2018 g. 18:30 Espadon SMS IV Police 3 - 0 Agryf więcej »
16.11.2018 g. 18:30 Espadonki 2 - 3 LUX MEDICA więcej »
Kolejka 8
19.11.2018 g. 19:30 UKS 18 0 - 3 Espadon SMS I Police więcej »
19.11.2018 g. 19:30 Agryf 0 - 3 LUX MEDICA więcej »
20.11.2018 g. 18:30 Espadon SMS II Police 3 - 0 AZS ZUT więcej »
21.11.2018 g. 18:30 Espadon SMS III Police 3 - 0 AZS Akademia Morska więcej »
22.11.2018 g. 18:30 Espadon SMS IV Police 0 - 3 w.o. LKS Przecław więcej »
Kolejka 9
23.11.2018 g. 18:30 Espadonki 3 - 2 Espadon SMS I Police więcej »
26.11.2018 g. 19:30 UKS 18 1 - 3 Espadon SMS II Police więcej »
28.11.2018 g. 17:20 AZS ZUT 0 - 3 Espadon SMS III Police więcej »
29.11.2018 g. 18:30 Espadon SMS IV Police 2 - 3 AZS Akademia Morska więcej »
29.11.2018 g. 20:30 LKS Przecław 3 - 0 Agryf więcej »
Kolejka 10
04.12.2018 g. 19:00 Espadon SMS II Police 0 - 3 Espadonki więcej »
05.12.2018 g. 18:30 Espadon SMS III Police 3 - 0 UKS 18 więcej »
06.12.2018 g. 18:30 Espadon SMS IV Police 3 - 0 w.o. AZS ZUT więcej »
11.12.2018 g. 18:30 LKS Przecław 0 - 3 AZS Akademia Morska więcej »
11.12.2018 g. 19:00 Espadon SMS I Police 1 - 3 LUX MEDICA więcej »
Kolejka 11
10.12.2018 g. 19:30 UKS 18 0 - 3 Espadon SMS IV Police więcej »
11.12.2018 g. 18:30 Espadon SMS III Police 2 - 3 Espadonki więcej »
12.12.2018 g. 17:20 AZS ZUT 0 - 3 LKS Przecław więcej »
13.12.2018 g. 18:30 LUX MEDICA 3 - 0 Espadon SMS II Police więcej »
13.12.2018 g. 19:00 AZS Akademia Morska 3 - 0 Agryf więcej »
Kolejka 12
07.01.2019 g. 19:30 UKS 18 0 - 3 LKS Przecław więcej »
08.01.2019 g. 19:00 Espadon SMS I Police 3 - 0 Agryf więcej »
10.01.2019
Przełożony na 21.02.2019 g. 18:30
Espadon SMS IV Police 3 - 2 Espadonki więcej »
10.01.2019 g. 19:00 AZS Akademia Morska 3 - 0 AZS ZUT więcej »
10.01.2019 g. 19:30 LUX MEDICA 3 - 2 Espadon SMS III Police więcej »
Kolejka 13
16.01.2019 g. 17:20 AZS ZUT 3 - 0 Agryf więcej »
17.01.2019 g. 19:00 Espadon SMS II Police 1 - 3 Espadon SMS I Police więcej »
17.01.2019 g. 19:00 AZS Akademia Morska 3 - 0 w.o. UKS 18 więcej »
17.01.2019 g. 19:00 Espadon SMS IV Police 0 - 3 LUX MEDICA więcej »
18.01.2019
Przełożony na 12.02.2019 g. 18:30
LKS Przecław 3 - 0 Espadonki więcej »
Kolejka 14
21.01.2019 g. 19:30 UKS 18 3 - 0 w.o. AZS ZUT więcej »
22.01.2019
Przełożony na 01.03.2019 g. 16:30
Espadon SMS I Police 3 - 0 w.o. Espadon SMS III Police więcej »
22.01.2019
Przełożony na 24.01.2019 g. 18:15
Espadon SMS II Police 3 - 0 Agryf więcej »
24.01.2019 g. 20:30 LKS Przecław 0 - 3 LUX MEDICA więcej »
25.01.2019
Przełożony na 01.03.2019 g. 18:30
Espadonki 2 - 3 AZS Akademia Morska więcej »
Kolejka 15
06.03.2019 g. 17:20 AZS ZUT 0 - 3 Espadonki więcej »
18.02.2019 g. 19:30 UKS 18 3 - 0 w.o. Agryf więcej »
20.02.2019
Przełożony na 25.02.2019 g. 17:00
Espadon SMS III Police 3 - 0 Espadon SMS II Police więcej »
21.02.2019
Przełożony na 19.02.2019 g. 19:00
Espadon SMS I Police 3 - 1 Espadon SMS IV Police więcej »
21.02.2019
Przełożony na 26.03.2019 g. 19:30
AZS Akademia Morska -:- LUX MEDICA więcej »
Kolejka 16
25.02.2019 g. 19:30 UKS 18 0 - 3 Espadonki więcej »
26.02.2019 g. 19:00 Espadon SMS I Police 3 - 1 LKS Przecław więcej »
27.02.2019 g. 18:30 Espadon SMS III Police 3 - 0 w.o. Agryf więcej »
28.02.2019 g. 18:30 Espadon SMS IV Police 0 - 3 w.o. Espadon SMS II Police więcej »
28.02.2019 g. 19:30 LUX MEDICA 3 - 0 AZS ZUT więcej »
Kolejka 17
04.03.2019 g. 19:30 UKS 18 0 - 3 LUX MEDICA więcej »
07.03.2019
Przełożony na 14.03.2019 g. 19:00
AZS Akademia Morska 1 - 3 Espadon SMS I Police więcej »
07.03.2019
Przełożony na 19.03.2019 g. 19:00
Espadon SMS IV Police -:- Espadon SMS III Police więcej »
07.03.2019 g. 20:30 LKS Przecław 3 - 0 Espadon SMS II Police więcej »
08.03.2019 g. 18:30 Espadonki 3 - 0 Agryf więcej »
Kolejka 18
12.03.2019 g. 19:00 Espadon SMS II Police 0 - 3 AZS Akademia Morska więcej »
12.03.2019 g. 19:00 Espadon SMS I Police 3 - 0 AZS ZUT więcej »
14.03.2019 g. 18:30 Espadon SMS IV Police 3 - 0 Agryf więcej »
14.03.2019 g. 19:00 LUX MEDICA 3 - 0 Espadonki więcej »
14.03.2019 g. 20:30 LKS Przecław 1 - 3 Espadon SMS III Police więcej »
Kolejka 19
19.03.2019 g. 19:00 Espadon SMS I Police -:- UKS 18 więcej »
20.03.2019 g. 17:20 AZS ZUT -:- Espadon SMS II Police więcej »
21.03.2019 g. 18:30 Espadon SMS IV Police -:- LKS Przecław więcej »
21.03.2019 g. 19:00 AZS Akademia Morska -:- Espadon SMS III Police więcej »
21.03.2019 g. 19:30 LUX MEDICA -:- Agryf więcej »
Kolejka 20
26.03.2019 g. 19:00 Espadon SMS II Police -:- UKS 18 więcej »
26.03.2019 g. 19:00 Espadon SMS I Police -:- Espadonki więcej »
27.03.2019 g. 18:30 Espadon SMS III Police -:- AZS ZUT więcej »
28.03.2019 g. 18:30 Espadon SMS IV Police -:- AZS Akademia Morska więcej »
28.03.2019 g. 20:30 LKS Przecław -:- Agryf więcej »
Kolejka 21
01.04.2019 g. 19:30 UKS 18 -:- Espadon SMS III Police więcej »
03.04.2019 g. 17:20 AZS ZUT -:- Espadon SMS IV Police więcej »
04.04.2019 g. 19:00 AZS Akademia Morska -:- LKS Przecław więcej »
04.04.2019 g. 19:30 LUX MEDICA -:- Espadon SMS I Police więcej »
05.04.2019 g. 18:30 Espadonki -:- Espadon SMS II Police więcej »
Kolejka 22
09.04.2019 g. 19:00 Espadon SMS II Police -:- LUX MEDICA więcej »
11.04.2019 g. 18:30 Espadon SMS IV Police -:- UKS 18 więcej »
11.04.2019 g. 19:00 AZS Akademia Morska -:- Agryf więcej »
11.04.2019 g. 20:30 LKS Przecław -:- AZS ZUT więcej »
12.04.2019 g. 18:30 Espadonki -:- Espadon SMS III Police więcej »