Wspierają nas
1 liga mężczyzn
Kolejka 1
26.10.2023 g. 20:15 Sean Kazuar 3 - 2 SMS Police więcej »
26.10.2023 g. 20:30 Martinez 1 - 3 Megawat więcej »
26.10.2023 g. 20:30 TKKF PUM 3 - 2 CKS BUDPRO Błyskawica więcej »
26.10.2023 g. 20:45 LKS Przecław 1 - 3 AZS ZUT Szczecin więcej »
27.10.2023 g. 18:30 Rav-Bud 3 - 0 Feniks więcej »
Kolejka 2
08.11.2023 g. 19:00 SMS Police 3 - 0 Martinez więcej »
09.11.2023 g. 19:15 CKS BUDPRO Błyskawica 3 - 2 AZS ZUT Szczecin więcej »
09.11.2023
Przełożony na 02.01.2024 g. 20:30
TKKF PUM 3 - 0 Sean Kazuar więcej »
10.11.2023 g. 18:30 Feniks 1 - 3 LKS Przecław więcej »
10.11.2023
Przełożony na 09.02.2024 g. 18:30
Rav-Bud 2 - 3 Megawat więcej »
Kolejka 3
16.11.2023 g. 19:15 CKS BUDPRO Błyskawica 3 - 2 SMS Police więcej »
16.11.2023 g. 20:15 Sean Kazuar 2 - 3 Feniks więcej »
16.11.2023 g. 20:30 Martinez 1 - 3 AZS ZUT Szczecin więcej »
16.11.2023
Przełożony na 19.12.2023 g. 20:30
TKKF PUM 3 - 1 Megawat więcej »
17.11.2023 g. 18:30 Rav-Bud 3 - 1 LKS Przecław więcej »
Kolejka 4
21.11.2023 g. 19:00 AZS ZUT Szczecin 1 - 3 Megawat więcej »
22.11.2023 g. 19:00 SMS Police 2 - 3 LKS Przecław więcej »
23.11.2023 g. 19:00 CKS BUDPRO Błyskawica 3 - 2 Feniks więcej »
23.11.2023
Przełożony na 14.12.2023 g. 20:30
Martinez 3 - 0 Sean Kazuar więcej »
23.11.2023 g. 20:30 TKKF PUM 3 - 0 Rav-Bud więcej »
Kolejka 5
01.12.2023 g. 18:30 Feniks 0 - 3 Megawat więcej »
01.12.2023 g. 18:30 Rav-Bud 3 - 0 Sean Kazuar więcej »
28.11.2023 g. 19:00 AZS ZUT Szczecin 1 - 3 SMS Police więcej »
30.11.2023 g. 20:30 Martinez 1 - 3 CKS BUDPRO Błyskawica więcej »
30.11.2023 g. 20:45 LKS Przecław 1 - 3 TKKF PUM więcej »
Kolejka 6
06.12.2023 g. 19:00 SMS Police 3 - 1 Feniks więcej »
07.12.2023 g. 19:00 CKS BUDPRO Błyskawica 1 - 3 Megawat więcej »
07.12.2023 g. 20:15 Sean Kazuar 2 - 3 LKS Przecław więcej »
07.12.2023 g. 20:30 Martinez 3 - 0 Rav-Bud więcej »
07.12.2023
Przełożony na 13.02.2024 g. 20:30
TKKF PUM 2 - 3 AZS ZUT Szczecin więcej »
Kolejka 7
12.12.2023 g. 19:00 AZS ZUT Szczecin 3 - 0 Sean Kazuar więcej »
13.12.2023
Przełożony na 14.02.2024 g. 19:00
SMS Police 3 - 2 Megawat więcej »
14.12.2023 g. 20:45 LKS Przecław 0 - 3 w.o. Martinez więcej »
15.12.2023 g. 18:30 Rav-Bud 3 - 0 CKS BUDPRO Błyskawica więcej »
15.12.2023
Przełożony na 24.01.2024 g. 19:30
Feniks 1 - 3 TKKF PUM więcej »
Kolejka 8
09.01.2024 g. 19:00 AZS ZUT Szczecin 3 - 0 Feniks więcej »
11.01.2024
Przełożony na 10.01.2024 g. 19:40
CKS BUDPRO Błyskawica 3 - 0 Sean Kazuar więcej »
11.01.2024 g. 20:30 Martinez 3 - 1 TKKF PUM więcej »
11.01.2024 g. 20:45 LKS Przecław 2 - 3 Megawat więcej »
12.01.2024
Przełożony na 16.02.2024 g. 18:30
Rav-Bud 1 - 3 SMS Police więcej »
Kolejka 9
01.02.2024 g. 20:15 Sean Kazuar 1 - 3 Megawat więcej »
01.02.2024 g. 20:45 LKS Przecław 3 - 1 CKS BUDPRO Błyskawica więcej »
02.02.2024 g. 18:30 Feniks 0 - 3 Martinez więcej »
30.01.2024 g. 19:00 AZS ZUT Szczecin 3 - 0 Rav-Bud więcej »
31.01.2024 g. 19:00 SMS Police 2 - 3 TKKF PUM więcej »
Kolejka 10
20.02.2024 g. 19:00 AZS ZUT Szczecin 3 - 0 LKS Przecław więcej »
21.02.2024 g. 19:00 SMS Police 3 - 0 Sean Kazuar więcej »
22.02.2024
Przełożony na 04.04.2024 g. 19:15
CKS BUDPRO Błyskawica 0 - 3 TKKF PUM więcej »
22.02.2024 g. 20:30 Martinez -:- Megawat więcej »
23.02.2024
Przełożony na 05.04.2024 g. 18:30
Rav-Bud 3 - 2 Feniks więcej »
Kolejka 11
01.03.2024 g. 18:30 Rav-Bud 1 - 3 Megawat więcej »
27.02.2024 g. 19:00 AZS ZUT Szczecin 3 - 0 CKS BUDPRO Błyskawica więcej »
29.02.2024
Przełożony na 25.03.2024 g. 19:30
LKS Przecław 2 - 3 Feniks więcej »
29.02.2024 g. 20:15 Sean Kazuar -:- TKKF PUM więcej »
29.02.2024 g. 20:30 Martinez -:- SMS Police więcej »
Kolejka 12
05.03.2024 g. 20:30 TKKF PUM 3 - 1 Megawat więcej »
06.03.2024
Przełożony na 07.03.2024 g. 16:45
SMS Police 3 - 2 CKS BUDPRO Błyskawica więcej »
06.03.2024 g. 19:30 Feniks 1 - 3 Sean Kazuar więcej »
07.03.2024 g. 19:00 AZS ZUT Szczecin -:- Martinez więcej »
07.03.2024 g. 20:45 LKS Przecław 3 - 0 Rav-Bud więcej »
Kolejka 13
13.03.2024 g. 19:30 Feniks 0 - 3 CKS BUDPRO Błyskawica więcej »
14.03.2024
Przełożony na 04.04.2024 g. 19:00
AZS ZUT Szczecin 3 - 0 Megawat więcej »
14.03.2024
Przełożony na 21.03.2024 g. 19:30
LKS Przecław 0 - 3 SMS Police więcej »
14.03.2024 g. 20:15 Sean Kazuar 2 - 3 Martinez więcej »
15.03.2024
Przełożony na 12.04.2024 g. 18:30
Rav-Bud 2 - 3 TKKF PUM więcej »
Kolejka 14
19.03.2024
Przełożony na 29.02.2024 g. 20:30
TKKF PUM 3 - 1 LKS Przecław więcej »
20.03.2024 g. 19:00 SMS Police 1 - 3 AZS ZUT Szczecin więcej »
20.03.2024 g. 19:30 Feniks -:- Megawat więcej »
21.03.2024 g. 19:15 CKS BUDPRO Błyskawica -:- Martinez więcej »
21.03.2024 g. 20:15 Sean Kazuar -:- Rav-Bud więcej »
Kolejka 15
27.03.2024
Przełożony na 03.04.2024 g. 19:30
Feniks -:- SMS Police więcej »
28.03.2024
Przełożony na 09.04.2024 g. 19:00
AZS ZUT Szczecin 2 - 3 TKKF PUM więcej »
28.03.2024 g. 19:15 CKS BUDPRO Błyskawica -:- Megawat więcej »
28.03.2024
Przełożony na 04.04.2024 g. 20:45
LKS Przecław -:- Sean Kazuar więcej »
29.03.2024
Przełożony na 28.03.2024 g. 20:30
Martinez 3 - 0 Rav-Bud więcej »
Kolejka 16
09.04.2024 g. 21:00 TKKF PUM 3 - 2 Feniks więcej »
10.04.2024 g. 19:00 SMS Police -:- Megawat więcej »
11.04.2024 g. 19:15 CKS BUDPRO Błyskawica 3 - 0 Rav-Bud więcej »
11.04.2024 g. 20:15 Sean Kazuar 0 - 3 AZS ZUT Szczecin więcej »
11.04.2024 g. 20:30 Martinez 3 - 2 LKS Przecław więcej »
Kolejka 17
16.04.2024 g. 20:30 TKKF PUM -:- Martinez więcej »
17.04.2024 g. 19:00 SMS Police -:- Rav-Bud więcej »
17.04.2024 g. 19:30 Feniks -:- AZS ZUT Szczecin więcej »
18.04.2024 g. 20:15 Sean Kazuar -:- CKS BUDPRO Błyskawica więcej »
18.04.2024 g. 20:30 LKS Przecław -:- Megawat więcej »
Kolejka 18
23.04.2024 g. 20:30 TKKF PUM -:- SMS Police więcej »
25.04.2024 g. 19:15 CKS BUDPRO Błyskawica -:- LKS Przecław więcej »
25.04.2024 g. 20:15 Sean Kazuar -:- Megawat więcej »
25.04.2024 g. 20:30 Martinez -:- Feniks więcej »
26.04.2024 g. 18:30 Rav-Bud -:- AZS ZUT Szczecin więcej »
2 liga mężczyzn
Kolejka 1
04.01.2024 g. 20:15 Aquarius M.S. 3 - 1 Vertigo więcej »
16.10.2023 g. 20:15 tyMisie 1 - 3 LZS Pionier Buk więcej »
17.10.2023 g. 19:00 AZS Politechnika Morska 1 - 3 4Fun więcej »
19.10.2023 g. 18:30 AZS PUM 3 - 1 Spanish Inquisition więcej »
19.10.2023 g. 19:15 CKS BUDPRO Błyskawica 0 - 3 MAK OSINA więcej »
19.10.2023
Przełożony na 18.12.2023 g. 19:30
Enea 3 - 0 SEC Szczecin więcej »
Kolejka 2
23.10.2023 g. 20:15 Aquarius M.S. 3 - 0 LZS Pionier Buk więcej »
24.10.2023 g. 19:00 AZS Politechnika Morska 3 - 0 Spanish Inquisition więcej »
25.10.2023 g. 19:30 CKS BUDPRO Błyskawica 3 - 0 tyMisie więcej »
26.10.2023 g. 18:30 AZS PUM 3 - 0 Enea więcej »
26.10.2023
Przełożony na 08.02.2024 g. 19:30
MAK OSINA 3 - 0 4Fun więcej »
26.10.2023 g. 20:30 SEC Szczecin 0 - 3 Vertigo więcej »
Kolejka 3
06.11.2023 g. 20:15 tyMisie 0 - 3 Aquarius M.S. więcej »
07.11.2023 g. 19:00 AZS Politechnika Morska 3 - 0 Enea więcej »
08.11.2023 g. 19:30 CKS BUDPRO Błyskawica 0 - 3 4Fun więcej »
09.11.2023 g. 18:30 AZS PUM 3 - 2 Vertigo więcej »
09.11.2023 g. 19:30 MAK OSINA 3 - 0 Spanish Inquisition więcej »
09.11.2023 g. 20:30 SEC Szczecin 3 - 0 LZS Pionier Buk więcej »
Kolejka 4
13.11.2023 g. 19:30 Enea 0 - 3 MAK OSINA więcej »
14.11.2023 g. 19:00 AZS Politechnika Morska 3 - 0 Vertigo więcej »
15.11.2023 g. 18:40 4Fun 3 - 1 Spanish Inquisition więcej »
15.11.2023 g. 19:30 CKS BUDPRO Błyskawica 1 - 3 Aquarius M.S. więcej »
16.11.2023 g. 18:30 AZS PUM 3 - 0 LZS Pionier Buk więcej »
16.11.2023 g. 20:30 SEC Szczecin 3 - 1 tyMisie więcej »
Kolejka 5
20.11.2023
Przełożony na 08.02.2024 g. 18:30
AZS PUM 3 - 0 tyMisie więcej »
20.11.2023 g. 19:30 Enea 3 - 0 4Fun więcej »
21.11.2023 g. 19:00 AZS Politechnika Morska 3 - 0 LZS Pionier Buk więcej »
22.11.2023 g. 19:30 CKS BUDPRO Błyskawica 0 - 3 Spanish Inquisition więcej »
23.11.2023 g. 19:30 MAK OSINA 3 - 0 Vertigo więcej »
23.11.2023 g. 20:30 SEC Szczecin 0 - 3 Aquarius M.S. więcej »
Kolejka 6
04.12.2023 g. 19:30 Enea 3 - 0 Spanish Inquisition więcej »
27.11.2023 g. 20:15 tyMisie 0 - 3 AZS Politechnika Morska więcej »
29.11.2023 g. 19:30 CKS BUDPRO Błyskawica 0 - 3 SEC Szczecin więcej »
30.11.2023
Przełożony na 30.11.2023 g. 19:00
AZS PUM 0 - 3 Aquarius M.S. więcej »
30.11.2023 g. 19:30 MAK OSINA 3 - 0 LZS Pionier Buk więcej »
30.11.2023 g. 20:30 4Fun 3 - 0 Vertigo więcej »
Kolejka 7
04.12.2023 g. 20:15 tyMisie 0 - 3 MAK OSINA więcej »
05.12.2023
Przełożony na 05.12.2023 g. 19:30
AZS Politechnika Morska 3 - 0 Aquarius M.S. więcej »
06.12.2023 g. 19:30 CKS BUDPRO Błyskawica 0 - 3 Enea więcej »
07.12.2023 g. 18:30 AZS PUM 3 - 1 SEC Szczecin więcej »
10.12.2023 g. 15:30 LZS Pionier Buk 0 - 3 4Fun więcej »
14.12.2023 g. 20:00 Vertigo 3 - 2 Spanish Inquisition więcej »
Kolejka 8
11.12.2023 g. 19:30 Enea 3 - 1 Vertigo więcej »
11.12.2023
Przełożony na 22.01.2024 g. 20:15
tyMisie 0 - 3 4Fun więcej »
12.12.2023
Przełożony na 14.12.2023 g. 20:30
SEC Szczecin 1 - 3 AZS Politechnika Morska więcej »
13.12.2023
Przełożony na 12.03.2024 g. 17:30
AZS PUM 3 - 0 CKS BUDPRO Błyskawica więcej »
14.12.2023 g. 20:15 Aquarius M.S. 0 - 3 MAK OSINA więcej »
17.12.2023 g. 15:30 LZS Pionier Buk 1 - 3 Spanish Inquisition więcej »
Kolejka 9
04.01.2024
Przełożony na 11.04.2024 g. 18:30
AZS PUM 3 - 2 AZS Politechnika Morska więcej »
04.01.2024 g. 20:30 SEC Szczecin 0 - 3 MAK OSINA więcej »
04.04.2024 g. 20:15 Aquarius M.S. 0 - 3 4Fun więcej »
18.12.2023 g. 20:15 tyMisie 0 - 3 Spanish Inquisition więcej »
20.12.2023 g. 19:30 CKS BUDPRO Błyskawica 0 - 3 Vertigo więcej »
27.11.2023 g. 19:30 Enea 3 - 0 LZS Pionier Buk więcej »
Kolejka 10
07.01.2024 g. 15:30 LZS Pionier Buk 0 - 3 Vertigo więcej »
08.01.2024 g. 20:15 tyMisie 0 - 3 Enea więcej »
10.01.2024
Przełożony na 11.01.2024 g. 19:00
CKS BUDPRO Błyskawica 0 - 3 AZS Politechnika Morska więcej »
11.01.2024 g. 18:30 AZS PUM 1 - 3 MAK OSINA więcej »
11.01.2024
Przełożony na 19.10.2023 g. 20:30
SEC Szczecin 0 - 3 4Fun więcej »
11.01.2024 g. 20:30 Spanish Inquisition 3 - 2 Aquarius M.S. więcej »
Kolejka 11
01.02.2024
Przełożony na 16.04.2024 g. 19:30
AZS PUM -:- 4Fun więcej »
01.02.2024 g. 20:30 SEC Szczecin 0 - 3 Spanish Inquisition więcej »
09.11.2023 g. 20:15 Aquarius M.S. 1 - 3 Enea więcej »
29.01.2024 g. 20:15 tyMisie 0 - 3 Vertigo więcej »
30.01.2024
Przełożony na 12.03.2024 g. 19:00
AZS Politechnika Morska 1 - 3 MAK OSINA więcej »
31.01.2024 g. 19:30 CKS BUDPRO Błyskawica 2 - 3 LZS Pionier Buk więcej »
Kolejka 12
01.01.2024 g. Vertigo -:- Aquarius M.S. więcej »
05.02.2024 g. 20:15 tyMisie 0 - 3 LZS Pionier Buk więcej »
07.02.2024 g. 19:30 CKS BUDPRO Błyskawica 0 - 3 MAK OSINA więcej »
08.02.2024 g. 18:30 AZS PUM -:- Spanish Inquisition więcej »
08.02.2024 g. 20:30 SEC Szczecin 0 - 3 Enea więcej »
11.02.2024 g. 15:30 LZS Pionier Buk 0 - 3 Aquarius M.S. więcej »
16.01.2024 g. 19:00 AZS Politechnika Morska 3 - 1 4Fun więcej »
Kolejka 13
01.01.2024 g. MAK OSINA -:- 4Fun więcej »
14.02.2024 g. 19:30 CKS BUDPRO Błyskawica 2 - 3 tyMisie więcej »
15.02.2024
Przełożony na 04.04.2024 g. 18:30
AZS PUM 3 - 1 Enea więcej »
15.02.2024 g. 20:30 SEC Szczecin 1 - 3 Vertigo więcej »
18.01.2024 g. 19:00 AZS Politechnika Morska 3 - 2 Spanish Inquisition więcej »
Kolejka 14
01.02.2024 g. 19:00 AZS Politechnika Morska 1 - 3 Enea więcej »
18.02.2024
Przełożony na 03.03.2024 g. 15:30
LZS Pionier Buk 3 - 1 SEC Szczecin więcej »
19.02.2024 g. 20:15 tyMisie 0 - 3 Aquarius M.S. więcej »
21.02.2024
Przełożony na 19.04.2024 g. 18:00
CKS BUDPRO Błyskawica -:- 4Fun więcej »
22.02.2024 g. 18:30 AZS PUM -:- Vertigo więcej »
22.02.2024 g. 20:30 Spanish Inquisition 1 - 3 MAK OSINA więcej »
Kolejka 15
01.01.2024 g. 4Fun -:- Spanish Inquisition więcej »
14.03.2024
Przełożony na 21.03.2024 g. 19:30
AZS Politechnika Morska 3 - 1 Vertigo więcej »
26.02.2024 g. 19:30 Enea 0 - 3 MAK OSINA więcej »
26.02.2024 g. 20:15 tyMisie 2 - 3 SEC Szczecin więcej »
28.02.2024 g. 19:30 CKS BUDPRO Błyskawica 0 - 3 Aquarius M.S. więcej »
29.02.2024 g. 18:30 AZS PUM 3 - 0 LZS Pionier Buk więcej »
Kolejka 16
04.03.2024 g. 19:30 Enea 2 - 3 4Fun więcej »
05.03.2024 g. 19:00 AZS Politechnika Morska 3 - 0 LZS Pionier Buk więcej »
06.03.2024 g. 19:30 CKS BUDPRO Błyskawica 0 - 3 Spanish Inquisition więcej »
07.03.2024 g. 18:30 AZS PUM 3 - 0 tyMisie więcej »
07.03.2024 g. 19:30 MAK OSINA -:- Vertigo więcej »
07.03.2024 g. 20:30 SEC Szczecin 0 - 3 Aquarius M.S. więcej »
Kolejka 17
10.03.2024
Przełożony na 21.04.2024 g. 15:30
LZS Pionier Buk -:- MAK OSINA więcej »
11.03.2024 g. 19:30 Enea 3 - 0 Spanish Inquisition więcej »
12.03.2024 g. 19:00 AZS Politechnika Morska -:- tyMisie więcej »
13.03.2024 g. 19:30 CKS BUDPRO Błyskawica 0 - 3 SEC Szczecin więcej »
14.03.2024
Przełożony na 14.03.2024 g. 19:00
AZS PUM 3 - 2 Aquarius M.S. więcej »
28.03.2024 g. 20:30 4Fun 1 - 3 Vertigo więcej »
Kolejka 18
01.01.2024 g. Vertigo -:- Spanish Inquisition więcej »
17.03.2024
Przełożony na 28.04.2024 g. 15:30
LZS Pionier Buk -:- 4Fun więcej »
18.03.2024 g. 20:15 tyMisie -:- MAK OSINA więcej »
19.03.2024 g. 19:30 AZS Politechnika Morska 3 - 1 Aquarius M.S. więcej »
20.03.2024 g. 19:30 CKS BUDPRO Błyskawica 0 - 3 Enea więcej »
21.03.2024 g. 20:25 SEC Szczecin 1 - 3 AZS PUM więcej »
Kolejka 19
24.03.2024 g. 15:30 LZS Pionier Buk 0 - 3 Spanish Inquisition więcej »
25.03.2024 g. 19:30 Enea 3 - 2 Vertigo więcej »
25.03.2024 g. 20:15 tyMisie 0 - 3 4Fun więcej »
26.03.2024 g. 19:00 AZS Politechnika Morska 3 - 2 SEC Szczecin więcej »
27.03.2024 g. 19:30 CKS BUDPRO Błyskawica -:- AZS PUM więcej »
28.03.2024 g. 20:15 Aquarius M.S. -:- MAK OSINA więcej »
Kolejka 20
01.01.2024 g. Aquarius M.S. -:- 4Fun więcej »
07.04.2024
Przełożony na 08.04.2024 g. 19:30
Enea 3 - 0 LZS Pionier Buk więcej »
08.04.2024 g. 20:15 tyMisie 1 - 3 Spanish Inquisition więcej »
09.04.2024 g. 19:00 AZS Politechnika Morska 2 - 3 AZS PUM więcej »
10.04.2024 g. 19:30 CKS BUDPRO Błyskawica 3 - 0 w.o. Vertigo więcej »
11.04.2024 g. 20:30 SEC Szczecin 0 - 3 MAK OSINA więcej »
Kolejka 21
14.04.2024 g. 15:30 LZS Pionier Buk 0 - 3 Vertigo więcej »
15.04.2024
Przełożony na 15.04.2024 g. 19:30
Enea -:- tyMisie więcej »
15.04.2024 g. 20:15 Aquarius M.S. -:- Spanish Inquisition więcej »
17.04.2024 g. 19:30 CKS BUDPRO Błyskawica -:- AZS Politechnika Morska więcej »
18.04.2024 g. 18:30 AZS PUM -:- MAK OSINA więcej »
18.04.2024 g. 20:30 SEC Szczecin -:- 4Fun więcej »
Kolejka 22
22.04.2024 g. 19:30 Enea -:- Aquarius M.S. więcej »
22.04.2024 g. 20:15 tyMisie -:- Vertigo więcej »
23.04.2024 g. 19:00 AZS Politechnika Morska -:- MAK OSINA więcej »
24.04.2024 g. 19:30 CKS BUDPRO Błyskawica -:- LZS Pionier Buk więcej »
25.04.2024 g. 18:30 AZS PUM -:- 4Fun więcej »
25.04.2024 g. 20:30 SEC Szczecin -:- Spanish Inquisition więcej »
1 liga kobiet
Kolejka 1
05.12.2023 g. 19:00 AZS PUM 3 - 0 AZS ZUT więcej »
25.10.2023 g. 19:40 Perełki 2 - 3 LKS Przecław więcej »
28.10.2023 g. 09:30 Agryf 0 - 3 Szczecinianki więcej »
Kolejka 2
07.11.2023 g. 19:00 AZS PUM 2 - 3 Szczecinianki więcej »
08.11.2023 g. 17:30 AZS ZUT 0 - 3 Venus z Milo więcej »
09.11.2023 g. 19:30 LKS Przecław 3 - 0 Agryf więcej »
Kolejka 3
14.11.2023 g. 19:00 AZS PUM 1 - 3 Venus z Milo więcej »
15.11.2023 g. 17:30 AZS ZUT 1 - 3 Perełki więcej »
16.11.2023 g. 19:30 LKS Przecław 3 - 0 Szczecinianki więcej »
Kolejka 4
20.11.2023 g. 17:30 AZS ZUT 3 - 0 Agryf więcej »
21.11.2023 g. 19:00 AZS PUM 1 - 3 LKS Przecław więcej »
22.11.2023 g. 19:40 Perełki 2 - 3 Venus z Milo więcej »
Kolejka 5
01.12.2023 g. 18:30 Venus z Milo 3 - 0 Agryf więcej »
29.11.2023 g. 17:30 AZS ZUT 2 - 3 Szczecinianki więcej »
29.11.2023
Przełożony na 03.04.2024 g. 19:40
Perełki 3 - 1 AZS PUM więcej »
Kolejka 6
06.12.2023 g. 19:40 Perełki 3 - 0 Agryf więcej »
07.12.2023
Przełożony na 13.12.2023 g. 17:30
AZS ZUT 1 - 3 LKS Przecław więcej »
08.12.2023 g. 18:30 Venus z Milo 3 - 1 Szczecinianki więcej »
Kolejka 7
12.12.2023 g. 19:00 AZS PUM 3 - 0 Agryf więcej »
13.12.2023 g. 19:40 Perełki 3 - 0 Szczecinianki więcej »
15.12.2023 g. 18:30 Venus z Milo -:- LKS Przecław więcej »
Kolejka 8
10.01.2024 g. 17:30 AZS ZUT 0 - 3 AZS PUM więcej »
11.01.2024
Przełożony na 07.02.2024 g. 19:40
Perełki 3 - 1 LKS Przecław więcej »
13.01.2024
Przełożony na 03.02.2024 g. 09:30
Agryf 0 - 3 Szczecinianki więcej »
Kolejka 9
01.02.2024 g. 19:30 LKS Przecław 3 - 0 Agryf więcej »
02.02.2024
Przełożony na 11.03.2024 g. 17:30
AZS ZUT 0 - 3 Venus z Milo więcej »
30.01.2024 g. 19:00 AZS PUM 3 - 1 Szczecinianki więcej »
Kolejka 10
06.03.2024 g. 19:40 Perełki 3 - 1 AZS ZUT więcej »
07.03.2024 g. 19:30 LKS Przecław 3 - 0 Szczecinianki więcej »
08.03.2024
Przełożony na 05.03.2024 g. 19:00
AZS PUM 1 - 3 Venus z Milo więcej »
Kolejka 11
12.03.2024 g. 19:00 AZS PUM 3 - 1 LKS Przecław więcej »
13.03.2024 g. 17:30 AZS ZUT 3 - 0 Agryf więcej »
15.03.2024
Przełożony na 13.03.2024 g. 19:40
Perełki 2 - 3 Venus z Milo więcej »
Kolejka 12
19.03.2024 g. 19:00 AZS PUM 0 - 3 Perełki więcej »
20.03.2024 g. 17:30 AZS ZUT 3 - 2 Szczecinianki więcej »
22.03.2024 g. 18:30 Venus z Milo 3 - 0 Agryf więcej »
Kolejka 13
05.04.2024
Przełożony na 19.04.2024 g. 18:30
Venus z Milo -:- Szczecinianki więcej »
27.03.2024 g. 17:30 AZS ZUT 0 - 3 LKS Przecław więcej »
27.03.2024 g. 19:40 Perełki 3 - 0 Agryf więcej »
Kolejka 14
09.04.2024 g. 19:00 AZS PUM 3 - 0 Agryf więcej »
10.04.2024 g. 19:40 Perełki 3 - 1 Szczecinianki więcej »
11.04.2024 g. 19:30 LKS Przecław -:- Venus z Milo więcej »