Wspierają nas
Wyniki: 2 liga mężczyzn
Tabela
Pos Zespół M W L SetsBallpoints Pkt
1 MAK OSINA 15 15 0 45:31197:831 45
2 AZS Politechnika Morska 19 14 5 49:231690:1431 42
3 Enea 20 14 6 45:231575:1373 42
4 AZS PUM 16 14 2 43:181384:1278 38
5 Aquarius M.S. 17 10 7 36:231350:1258 32
6 4Fun 14 10 4 32:161125:1012 29
7 Spanish Inquisition 17 8 9 31:311348:1363 25
8 Vertigo 17 8 9 31:311275:1340 25
9 SEC Szczecin 20 5 15 22:481417:1637 15
10 LZS Pionier Buk 19 4 15 13:491209:1480 11
11 CKS BUDPRO Błyskawica 18 2 16 11:481078:1342 8
12 tyMisie 18 1 17 8:531152:1455 3
Mecze
Kolejka 1
04.01.2024 g. 20:15 Aquarius M.S. 3 - 1 Vertigo więcej »
16.10.2023 g. 20:15 tyMisie 1 - 3 LZS Pionier Buk więcej »
17.10.2023 g. 19:00 AZS Politechnika Morska 1 - 3 4Fun więcej »
19.10.2023 g. 18:30 AZS PUM 3 - 1 Spanish Inquisition więcej »
19.10.2023 g. 19:15 CKS BUDPRO Błyskawica 0 - 3 MAK OSINA więcej »
19.10.2023
Przełożony na 18.12.2023 g. 19:30
Enea 3 - 0 SEC Szczecin więcej »
Kolejka 2
23.10.2023 g. 20:15 Aquarius M.S. 3 - 0 LZS Pionier Buk więcej »
24.10.2023 g. 19:00 AZS Politechnika Morska 3 - 0 Spanish Inquisition więcej »
25.10.2023 g. 19:30 CKS BUDPRO Błyskawica 3 - 0 tyMisie więcej »
26.10.2023 g. 18:30 AZS PUM 3 - 0 Enea więcej »
26.10.2023
Przełożony na 08.02.2024 g. 19:30
MAK OSINA 3 - 0 4Fun więcej »
26.10.2023 g. 20:30 SEC Szczecin 0 - 3 Vertigo więcej »
Kolejka 3
06.11.2023 g. 20:15 tyMisie 0 - 3 Aquarius M.S. więcej »
07.11.2023 g. 19:00 AZS Politechnika Morska 3 - 0 Enea więcej »
08.11.2023 g. 19:30 CKS BUDPRO Błyskawica 0 - 3 4Fun więcej »
09.11.2023 g. 18:30 AZS PUM 3 - 2 Vertigo więcej »
09.11.2023 g. 19:30 MAK OSINA 3 - 0 Spanish Inquisition więcej »
09.11.2023 g. 20:30 SEC Szczecin 3 - 0 LZS Pionier Buk więcej »
Kolejka 4
13.11.2023 g. 19:30 Enea 0 - 3 MAK OSINA więcej »
14.11.2023 g. 19:00 AZS Politechnika Morska 3 - 0 Vertigo więcej »
15.11.2023 g. 18:40 4Fun 3 - 1 Spanish Inquisition więcej »
15.11.2023 g. 19:30 CKS BUDPRO Błyskawica 1 - 3 Aquarius M.S. więcej »
16.11.2023 g. 18:30 AZS PUM 3 - 0 LZS Pionier Buk więcej »
16.11.2023 g. 20:30 SEC Szczecin 3 - 1 tyMisie więcej »
Kolejka 5
20.11.2023
Przełożony na 08.02.2024 g. 18:30
AZS PUM 3 - 0 tyMisie więcej »
20.11.2023 g. 19:30 Enea 3 - 0 4Fun więcej »
21.11.2023 g. 19:00 AZS Politechnika Morska 3 - 0 LZS Pionier Buk więcej »
22.11.2023 g. 19:30 CKS BUDPRO Błyskawica 0 - 3 Spanish Inquisition więcej »
23.11.2023 g. 19:30 MAK OSINA 3 - 0 Vertigo więcej »
23.11.2023 g. 20:30 SEC Szczecin 0 - 3 Aquarius M.S. więcej »
Kolejka 6
04.12.2023 g. 19:30 Enea 3 - 0 Spanish Inquisition więcej »
27.11.2023 g. 20:15 tyMisie 0 - 3 AZS Politechnika Morska więcej »
29.11.2023 g. 19:30 CKS BUDPRO Błyskawica 0 - 3 SEC Szczecin więcej »
30.11.2023
Przełożony na 30.11.2023 g. 19:00
AZS PUM 0 - 3 Aquarius M.S. więcej »
30.11.2023 g. 19:30 MAK OSINA 3 - 0 LZS Pionier Buk więcej »
30.11.2023 g. 20:30 4Fun 3 - 0 Vertigo więcej »
Kolejka 7
04.12.2023 g. 20:15 tyMisie 0 - 3 MAK OSINA więcej »
05.12.2023
Przełożony na 05.12.2023 g. 19:30
AZS Politechnika Morska 3 - 0 Aquarius M.S. więcej »
06.12.2023 g. 19:30 CKS BUDPRO Błyskawica 0 - 3 Enea więcej »
07.12.2023 g. 18:30 AZS PUM 3 - 1 SEC Szczecin więcej »
10.12.2023 g. 15:30 LZS Pionier Buk 0 - 3 4Fun więcej »
14.12.2023 g. 20:00 Vertigo 3 - 2 Spanish Inquisition więcej »
Kolejka 8
11.12.2023 g. 19:30 Enea 3 - 1 Vertigo więcej »
11.12.2023
Przełożony na 22.01.2024 g. 20:15
tyMisie 0 - 3 4Fun więcej »
12.12.2023
Przełożony na 14.12.2023 g. 20:30
SEC Szczecin 1 - 3 AZS Politechnika Morska więcej »
13.12.2023
Przełożony na 12.03.2024 g. 17:30
AZS PUM 3 - 0 CKS BUDPRO Błyskawica więcej »
14.12.2023 g. 20:15 Aquarius M.S. 0 - 3 MAK OSINA więcej »
17.12.2023 g. 15:30 LZS Pionier Buk 1 - 3 Spanish Inquisition więcej »
Kolejka 9
04.01.2024
Przełożony na 11.04.2024 g. 18:30
AZS PUM 3 - 2 AZS Politechnika Morska więcej »
04.01.2024 g. 20:30 SEC Szczecin 0 - 3 MAK OSINA więcej »
04.04.2024 g. 20:15 Aquarius M.S. 0 - 3 4Fun więcej »
18.12.2023 g. 20:15 tyMisie 0 - 3 Spanish Inquisition więcej »
20.12.2023 g. 19:30 CKS BUDPRO Błyskawica 0 - 3 Vertigo więcej »
27.11.2023 g. 19:30 Enea 3 - 0 LZS Pionier Buk więcej »
Kolejka 10
07.01.2024 g. 15:30 LZS Pionier Buk 0 - 3 Vertigo więcej »
08.01.2024 g. 20:15 tyMisie 0 - 3 Enea więcej »
10.01.2024
Przełożony na 11.01.2024 g. 19:00
CKS BUDPRO Błyskawica 0 - 3 AZS Politechnika Morska więcej »
11.01.2024 g. 18:30 AZS PUM 1 - 3 MAK OSINA więcej »
11.01.2024
Przełożony na 19.10.2023 g. 20:30
SEC Szczecin 0 - 3 4Fun więcej »
11.01.2024 g. 20:30 Spanish Inquisition 3 - 2 Aquarius M.S. więcej »
Kolejka 11
01.02.2024
Przełożony na 16.04.2024 g. 19:30
AZS PUM -:- 4Fun więcej »
01.02.2024 g. 20:30 SEC Szczecin 0 - 3 Spanish Inquisition więcej »
09.11.2023 g. 20:15 Aquarius M.S. 1 - 3 Enea więcej »
29.01.2024 g. 20:15 tyMisie 0 - 3 Vertigo więcej »
30.01.2024
Przełożony na 12.03.2024 g. 19:00
AZS Politechnika Morska 1 - 3 MAK OSINA więcej »
31.01.2024 g. 19:30 CKS BUDPRO Błyskawica 2 - 3 LZS Pionier Buk więcej »
Kolejka 12
01.01.2024 g. Vertigo -:- Aquarius M.S. więcej »
05.02.2024 g. 20:15 tyMisie 0 - 3 LZS Pionier Buk więcej »
07.02.2024 g. 19:30 CKS BUDPRO Błyskawica 0 - 3 MAK OSINA więcej »
08.02.2024 g. 18:30 AZS PUM -:- Spanish Inquisition więcej »
08.02.2024 g. 20:30 SEC Szczecin 0 - 3 Enea więcej »
11.02.2024 g. 15:30 LZS Pionier Buk 0 - 3 Aquarius M.S. więcej »
16.01.2024 g. 19:00 AZS Politechnika Morska 3 - 1 4Fun więcej »
Kolejka 13
01.01.2024 g. MAK OSINA -:- 4Fun więcej »
14.02.2024 g. 19:30 CKS BUDPRO Błyskawica 2 - 3 tyMisie więcej »
15.02.2024
Przełożony na 04.04.2024 g. 18:30
AZS PUM 3 - 1 Enea więcej »
15.02.2024 g. 20:30 SEC Szczecin 1 - 3 Vertigo więcej »
18.01.2024 g. 19:00 AZS Politechnika Morska 3 - 2 Spanish Inquisition więcej »
Kolejka 14
01.02.2024 g. 19:00 AZS Politechnika Morska 1 - 3 Enea więcej »
18.02.2024
Przełożony na 03.03.2024 g. 15:30
LZS Pionier Buk 3 - 1 SEC Szczecin więcej »
19.02.2024 g. 20:15 tyMisie 0 - 3 Aquarius M.S. więcej »
21.02.2024
Przełożony na 19.04.2024 g. 18:00
CKS BUDPRO Błyskawica -:- 4Fun więcej »
22.02.2024 g. 18:30 AZS PUM -:- Vertigo więcej »
22.02.2024 g. 20:30 Spanish Inquisition 1 - 3 MAK OSINA więcej »
Kolejka 15
01.01.2024 g. 4Fun -:- Spanish Inquisition więcej »
14.03.2024
Przełożony na 21.03.2024 g. 19:30
AZS Politechnika Morska 3 - 1 Vertigo więcej »
26.02.2024 g. 19:30 Enea 0 - 3 MAK OSINA więcej »
26.02.2024 g. 20:15 tyMisie 2 - 3 SEC Szczecin więcej »
28.02.2024 g. 19:30 CKS BUDPRO Błyskawica 0 - 3 Aquarius M.S. więcej »
29.02.2024 g. 18:30 AZS PUM 3 - 0 LZS Pionier Buk więcej »
Kolejka 16
04.03.2024 g. 19:30 Enea 2 - 3 4Fun więcej »
05.03.2024 g. 19:00 AZS Politechnika Morska 3 - 0 LZS Pionier Buk więcej »
06.03.2024 g. 19:30 CKS BUDPRO Błyskawica 0 - 3 Spanish Inquisition więcej »
07.03.2024 g. 18:30 AZS PUM 3 - 0 tyMisie więcej »
07.03.2024 g. 19:30 MAK OSINA -:- Vertigo więcej »
07.03.2024 g. 20:30 SEC Szczecin 0 - 3 Aquarius M.S. więcej »
Kolejka 17
10.03.2024
Przełożony na 21.04.2024 g. 15:30
LZS Pionier Buk -:- MAK OSINA więcej »
11.03.2024 g. 19:30 Enea 3 - 0 Spanish Inquisition więcej »
12.03.2024 g. 19:00 AZS Politechnika Morska -:- tyMisie więcej »
13.03.2024 g. 19:30 CKS BUDPRO Błyskawica 0 - 3 SEC Szczecin więcej »
14.03.2024
Przełożony na 14.03.2024 g. 19:00
AZS PUM 3 - 2 Aquarius M.S. więcej »
28.03.2024 g. 20:30 4Fun 1 - 3 Vertigo więcej »
Kolejka 18
01.01.2024 g. Vertigo -:- Spanish Inquisition więcej »
17.03.2024
Przełożony na 28.04.2024 g. 15:30
LZS Pionier Buk -:- 4Fun więcej »
18.03.2024 g. 20:15 tyMisie -:- MAK OSINA więcej »
19.03.2024 g. 19:30 AZS Politechnika Morska 3 - 1 Aquarius M.S. więcej »
20.03.2024 g. 19:30 CKS BUDPRO Błyskawica 0 - 3 Enea więcej »
21.03.2024 g. 20:25 SEC Szczecin 1 - 3 AZS PUM więcej »
Kolejka 19
24.03.2024 g. 15:30 LZS Pionier Buk 0 - 3 Spanish Inquisition więcej »
25.03.2024 g. 19:30 Enea 3 - 2 Vertigo więcej »
25.03.2024 g. 20:15 tyMisie 0 - 3 4Fun więcej »
26.03.2024 g. 19:00 AZS Politechnika Morska 3 - 2 SEC Szczecin więcej »
27.03.2024 g. 19:30 CKS BUDPRO Błyskawica -:- AZS PUM więcej »
28.03.2024 g. 20:15 Aquarius M.S. -:- MAK OSINA więcej »
Kolejka 20
01.01.2024 g. Aquarius M.S. -:- 4Fun więcej »
07.04.2024
Przełożony na 08.04.2024 g. 19:30
Enea 3 - 0 LZS Pionier Buk więcej »
08.04.2024 g. 20:15 tyMisie 1 - 3 Spanish Inquisition więcej »
09.04.2024 g. 19:00 AZS Politechnika Morska 2 - 3 AZS PUM więcej »
10.04.2024 g. 19:30 CKS BUDPRO Błyskawica 3 - 0 v.o. Vertigo więcej »
11.04.2024 g. 20:30 SEC Szczecin 0 - 3 MAK OSINA więcej »
Kolejka 21
14.04.2024 g. 15:30 LZS Pionier Buk 0 - 3 Vertigo więcej »
15.04.2024
Przełożony na 15.04.2024 g. 19:30
Enea -:- tyMisie więcej »
15.04.2024 g. 20:15 Aquarius M.S. -:- Spanish Inquisition więcej »
17.04.2024 g. 19:30 CKS BUDPRO Błyskawica -:- AZS Politechnika Morska więcej »
18.04.2024 g. 18:30 AZS PUM -:- MAK OSINA więcej »
18.04.2024 g. 20:30 SEC Szczecin -:- 4Fun więcej »
Kolejka 22
22.04.2024 g. 19:30 Enea -:- Aquarius M.S. więcej »
22.04.2024 g. 20:15 tyMisie -:- Vertigo więcej »
23.04.2024 g. 19:00 AZS Politechnika Morska -:- MAK OSINA więcej »
24.04.2024 g. 19:30 CKS BUDPRO Błyskawica -:- LZS Pionier Buk więcej »
25.04.2024 g. 18:30 AZS PUM -:- 4Fun więcej »
25.04.2024 g. 20:30 SEC Szczecin -:- Spanish Inquisition więcej »