Wspierają nas
Pretorianie - Filmaster
SP35, ul. Świętoborzyców 40, wtorek g. 20:20
Kierownik:
Paweł Kołodziejski
Skład
Imię Nazwisko Rok urodzenia Wzrost
Jakub Afeltowicz 1993 189
Kuba Bolenajc 1991 187
Marek Cielecki 1980 175
Mateusz Gołuch 1992 192
Aleksandra Grzywacz 1995 172
Patryk Kirszka 1997 186
Damian Klimek 1990 185
Wojciech Koleśnikow 1978 182
Paweł Kołodziejski 1989 176
Patryk Kuliński 1993 180
Adrian Lachowicz 1994 178
Wojciech Ożarowski 1996 196
Michał Połyński 1997 194
Michalina Starosta 1998 172
Maciej Sterna 2000 190
Mateusz Wierzbowski 1995 186
Jakub Żybko 1994 190
Wyniki: 2 liga mężczyzn
Tabela
Pos Zespół M W L SetsBallpoints Pkt
1 AZS ZUT Szczecin 7 7 0 21:3594:468 21
2 CKS STALPRO Błyskawica 8 6 2 20:11721:629 18
3 Pretorianie - Filmaster 9 6 3 20:15780:737 17
4 Megawat 8 6 2 20:12721:656 16
5 Enea 9 4 5 20:18818:811 15
6 AZS PUM 7 5 2 18:12672:621 14
7 Bad Wolves 7 3 4 12:16586:618 9
8 BlackCollar 9 3 6 13:20690:729 9
9 SEC Szczecin 7 0 7 8:21544:671 3
10 DGS Deaf Szczecin 5 1 4 6:14406:481 2
11 INFO-RACH Garden Service 8 1 7 7:23604:715 2
Mecze
Kolejka 1
20.10.2020 g. 20:20 Pretorianie - Filmaster 3 - 1 Megawat więcej »
Kolejka 2
29.10.2020 g. 18:15 INFO-RACH Garden Service 1 - 3 Pretorianie - Filmaster więcej »
Kolejka 3
03.11.2020 g. 20:20 Pretorianie - Filmaster 3 - 0 Bad Wolves więcej »
Kolejka 4
10.11.2020 g. 20:20 Pretorianie - Filmaster 3 - 0 DGS Deaf Szczecin więcej »
Kolejka 5
19.11.2020 g. 19:15 CKS STALPRO Błyskawica 3 - 0 Pretorianie - Filmaster więcej »
Kolejka 6
24.11.2020 g. 20:20 Pretorianie - Filmaster 0 - 3 BlackCollar więcej »
Kolejka 7
01.12.2020
Przełożony na 03.12.2020 g. 18:20
AZS PUM 2 - 3 Pretorianie - Filmaster więcej »
Kolejka 8
10.12.2020 g. 20:30 SEC Szczecin 2 - 3 Pretorianie - Filmaster więcej »
Kolejka 9
15.12.2020 g. 20:20 Pretorianie - Filmaster 2 - 3 Enea więcej »
Kolejka 11
12.01.2021
Przełożony na 19.01.2021 g. 20:00
AZS ZUT Szczecin -:- Pretorianie - Filmaster więcej »
Kolejka 12
19.01.2021 g. 20:20 Pretorianie - Filmaster -:- Megawat więcej »