Wspierają nas
XXVI edycja SALPS… Co dalej?

Mamy nadzieję, że wszyscy jesteście w dobrym zdrowiu, że nad kondycją pracujecie cały czas, dobry nastrój Was nie opuszcza i tak jak my, nie możecie się doczekać powrotu na sale :)

Nagłe zatrzymanie sezonu, jakiego doświadczyliśmy z powodu pandemii COVID-19, spowodowało, że do końca roku szkolnego nie udało się nam rozegrać już żadnego spotkania rozgrywek.

Każda liga stanęła na innym etapie: kobiety tuż przed podziałem na dwie „czwórki”- walczącą o medale i walczącą o miejsca 5-8, I liga mężczyzn na cztery kolejki przed zakończeniem ligi, a II liga mężczyzn tuż przed podziałem na grupę lepszych i słabszych drużyn.

W międzyczasie zakończyła się całkowicie współpraca z firmą Espol i nawet portal na kilkanaście tygodni przestał być dostępny :(

Dziś, kiedy z jednej strony premier ogłasza kilka tygodni temu, że walka z wirusem jest wygrana i niemal zakończona, kiedy liczba nowych zdiagnozowanych chorych utrzymuje się na podobnym poziomie (około 300 osób dziennie!) i chodzą słuchy, że od września dzieci dalej nie wrócą do szkół, to ciężko cokolwiek planować, że dostaniemy się do hal sportowych i będziemy mogli grać.

Nie zamykamy jednak XXVI edycji w żaden sposób, bo taką decyzję możemy podjąć tuż przed ewentualnym rozpoczęciem kolejnej edycji. Na dziś cały czas rozważamy dokończenie klasyfikowania drużyn za sezon 2019/2020, a do tego potrzeba rozstrzygnięć na boisku. Chcemy przyznać tytuły najlepszych, wręczyć medale, czy nagrody rzeczowe, tylko… jeszcze potrzeba kilku, kilkunastu, kilkudziesięciu setów ;)

Jak macie pomysły:
- jak?
- gdzie?
- kiedy?
- jakim systemem?
dokończyć poszczególne ligi, to czekamy na Wasze propozycje.

Piszcie do kierowników lig korzystając z wszelkich kanałów komunikacji. Ponieważ nasze adresy mail’owe również mają ostatnio różną dostępność, wskazujemy inne, którymi dysponujemy:
Hubert Kaczmarek – hubert.kaczmarek.zzps@gmail.com
Maciej Maciejewski – maciej.maciejewski@onet.eu
Zbigniew Maciejewski – z.maciejewski48@gmail.com

Jak macie możliwości dostępu do jakichś sal, to dawajcie znać. Najlepiej wielosektorowych. Możemy spróbować zebrać się na np. weekend’owe granie i rozegranie najważniejszych meczów. Może macie jeszcze inne pomysły? Im szybciej coś podsuniecie, tym lepiej będzie można cokolwiek próbować planować.

Życzymy wytrwałości w tych obecnych, zakręconych czasach. Dbajcie o siebie, myjcie ręce :D , noście maseczki tam gdzie trzeba i bądźcie dobrej myśli.

Będzie lepiej :) Tylko kiedy? ;)

M.

Komentarze