Wspierają nas
Start potwierdzają kolejne zespoły :)

Pierwsze w historii, 24 drużynowe, kobiece Mistrzostwa Europy przeszły niedawno do historii. Teraz ciągnie się też trochę przydługawy i nudnawy serial pt. Mistrzostwa Europy mężczyzn. Mamy nadzieję, że oprócz siedzenia przed telewizorem nie zapomnieliście o treningu i przygotowaniach do kolejnej XXVI edycji Szczecińskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej?
Już nie SALPS Espol Liga, ale… SALPS, jak dawniej i historycznie najdłużej. Drogi naszego sponsora i Stowarzyszenia Szczecińskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej się rozeszły, ale dziękujemy firmie Espol za kilkuletnie wsparcie, dzięki któremu m.in. możemy być ze wszystkimi uczestnikami w kontakcie poprzez tę stronę.

Zbieracie ekipy po wakacjach? Pewnie niektórzy aktywnie odbijali piłkę na plażach ;) Zimno się robi, to czas wracać na hale :) A może udało się Wam zaprosić do współzawodnictwa nowe grupy? Czekamy na nowe twarze z otwartymi ramionami ;)

Na dzień dzisiejszy, gdzie mamy jeszcze do pierwszych meczów 12 dni, a do startu „pełną parą” 7 dni dłużej informujemy, że swój udział potwierdziły zespoły:

I liga mężczyzn:
hallopizza.net.pl – bez sali
TKKF PUM
Saper
Sean Bud (dawniej: Celuloza)
Piętnastka
Kazuar – bez sali
Martinez

II liga mężczyzn (a może wyjdzie z tego też liga III?):
ENEA – bez sali
SEC
Megawat
Vertigo
BlackCollar
Black Hawks
Aquarius – bez sali
LKS Przecław
AZS ZUT
Pretorianie (Nowy Zespół!)
INFO-RACH GARDEN SERVICE (Nowy Zespół!)
Fit Body Zone Łobez – bez sali
SMS Police
Błyskawica
AZS AM
AZS PUM
Aprod – bez sali
Altrad

liga kobiet
SMS I
SMS II
SMS III
Lux Medica – bez sali
Szczecinianki – bez sali (Nowy Zespół!)
AZS ZUT
AZS AM
Espadonki
LKS Przecław

Kolejne miejsca do grania czekają! :)

M.

Komentarze