Wspierają nas
Sędziowie SALPS z sukcesami w sezonie 2018/2019

Miniony sezon okazał się udany dla wielu sędziów spośród grona „sprawiedliwych” SALPS’u.

Międzynarodowa para: Maciej Maciejewski i Jarosław Makowski przez cały sezon PlusLigi 2018/2019 utrzymywała wysoką i równą formę, co zaowocowało nominacjami na najważniejsze mecze ekstraklasy. Zaczęło się od meczu finałowego Pucharu Polski rozegranego w styczniu pomiędzy zespołami ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, a Jastrzębskim Węglem. Potem decydujące mecze ćwierćfinałów Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel i Aluron Virtu Warta Zawiercie – Czarni Radom, dwa mecze półfinałowe Onico Warszawa – Jastrzębski Węgiel i wreszcie trzeci (jak się okazało, ostatni) mecz finału ZAKSA Kędzierzyn – Onico Warszawa jest najlepszym dowodem na zaufanie jakim został obdarzony szczeciński duet :)

Barbara Kijowska i Joanna Radecka, sędziujące rozgrywki I-szej ligi stanowiły solidne filary obsad sędziowskich na przestrzeni całego sezonu. Wyróżnieniem dla nich były nominacje: dla Basi na turniej finałowy Mistrzostw Polski Młodzików, gdzie sędziowała pojedynek o złoty (!!!) medal, a dla Asi na jeden z turniejów półfinałowych w tej samej kategorii wiekowej.

Hubert Kaczmarek udany sezon w II lidze podsumowuje właśnie na turnieju finałowym Mistrzostw Polski Kadetów. Kto wie… może posędziuje mecze o medale.

Pozostali sędziowie zdobywali doświadczenie i kolejne szlify w rozgrywkach wojewódzkich i… w najbliższych dniach Wydział Sędziowski ZZPS podejmie decyzje co do ewentualnych awansów ;)

Jesteśmy przekonani, że Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej ma swój skromny udział w niewątpliwych sukcesach szczecińskich sędziów na arenie krajowej :)

M.

2019-05-04_PL-E-3_ZDJ-002_KED-WAR 800x600

2019-05-04_PL-E-3_ZDJ-001_KED-WAR 800x600

2019-05-04_PL-E-3_ZDJ-003_KED-WAR 800x600

Komentarze