Wspierają nas
MIKASA V200W

W bieżącym roku firma Mikasa zaprezentowała nową piłkę do siatkówki, która będzie oficjalną piłką podczas przyszłorocznych Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020.

MIKASA V200W

V200W_2

Możecie ją już zauważyć w rozgrywanym obecnie Pucharze Świata kobiet rozgrywanym w Japonii. Podczas zawodów mężczyzn, w których weźmie udział reprezentacja Polski, też najnowszy model piłki będzie w użyciu.
Najbliższy sezon PlusLigi i Ligi Siatkówki Kobiet, również przeprowadzony zostanie najnowszym modelem piłek.
Również Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej, idą razem ze światowymi trendami (a jak :) ) zatwierdza ten model Mikasy do XXVI rozgrywek sezonu 2019/2020 :D

Zainteresowani chcący zaopatrzyć się akurat w ten model piłki, bez kłopotów zrobią to np. u Agaty Krzysztofek (www.sportplus.szczecin.pl)

Oczywiście naszym celem jest cały czas wspólna zabawa w siatkówkę i nawet, jak nie dysponujemy najnowszym modelem piłek, butów, nakolanników czy koszulek, to gramy najlepszym sprzętem, jakim dysponujemy na sali. Sugerowane przez nas są wszystkie model piłek, którymi graliśmy do tej pory ;) Nawet te, które są na Bolka i… kiedyś były całe białe :D

MIKASA MVA200

Mikasa MVA200

MOLTEN V5M5000

Molten V5M5000

MIKASA MVA200CEV

Mikasa MVA200CEV

MOLTEN WHITE (90′)

Molten white

Komentarze