Wspierają nas
Koronawirus „zaatakował” również SALPS

Koronawirus…
Ten wyraz opisujący wirusa nazwanego przez naukowców „covid-19″ jest obecnie na ustach wszystkich, na niemal całym świecie.

Wirus dotarł już dawno temu do Polski, jedne z pierwszych zdiagnozowanych przypadków odnotowano w Szczecinie, a teraz konsekwencje rozszerzania się choroby dotykają również Szczecińską Amatorską Ligę Piłki Siatkowej :(

Właśnie przed chwilą premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że od najbliższego poniedziałku (16. lutego br.) zostaną zamknięte wszystkie placówki oświatowe na okres dwóch tygodni.
Natomiast już wczoraj prezydent Szczecina Piotr Krzystek wystosował do wojewody zachodniopomorskiego pismo, w którym rekomendował zamknięcie szkół, przedszkoli itp. jak najszybciej, łącznie z zakazem wynajmowania obiektów szkolnych do dyspozycji osób z zewnątrz.

Ponieważ wszystkie nasze mecze rozgrywane są właśnie na obiektach szkolnych, zrozumiałe jest, że nasze rozgrywki zostają zawieszone, aż do momentu, kiedy dzieci wrócą do szkół i obiekty szkolne staną się znów dostępne.

Mecze zaplanowane na ten tydzień najprawdopodobniej już się nie odbędą, ale proszę kierowników zespołów gospodarzy o sprawdzenie dostępności sal i poinformowanie przeciwników i kierowników rozgrywek o ewentualnych odwołanych zawodach.

Pamiętajcie… myjcie ręce i będzie dobrze :D

M.

koronawirus inne -657-323

Komentarze