Drużyna | SALPS - Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej
Wspierają nas
AZS ZUT
ZUT, ul.Tenisowa 33, środa g. 17:20
Kierownik:
Zbigniew Pawlak
Skład
Imię Nazwisko Rok urodzenia Wzrost
Magda Adamczewska 1997 167
Katarzyna Borowska 1998 162
Justyna Domke 1995 182
Paulina Górska 1995 183
Małgorzata Grzeszczak 1996 170
Natalia Jęczmienna 1998 167
Aneta Kluba 1996 167
Edyta Kotlicka 1998 160
Joanna Kowalik 1998 167
Andżelika Kryńska 1997 170
Kaja Medwecka 1997 156
Ludmiła Nowak 1999 180
Natalia Pabisiak 1998 174
Iwona Romanik 1997 173
Wyniki: 1 liga kobiet
Tabela
Pos Zespół M W L SetsBallpoints Pkt
1 LUX MEDICA 16 16 0 48:61302:916 46
2 Espadon SMS I Police 17 15 2 48:141464:1040 46
3 Espadonki 17 11 6 39:241385:1114 33
4 AZS Akademia Morska 15 11 4 35:161156:885 31
5 Espadon SMS III Police 15 9 6 34:191144:926 30
6 LKS Przecław 16 9 7 30:231137:956 26
7 Espadon SMS IV Police 15 6 9 25:291006:1056 19
8 Espadon SMS II Police 16 5 11 16:34940:1042 15
9 UKS 18 16 4 12 13:37834:1044 12
10 AZS ZUT 16 2 14 7:42717:1154 6
11 Agryf 17 0 17 0:51323:1275 0
Mecze
Kolejka 1
24.10.2018 g. 17:20 AZS ZUT 0 - 3 AZS Akademia Morska więcej »
Kolejka 2
19.12.2018 g. 17:20 AZS ZUT 3 - 0 Agryf więcej »
Kolejka 3
17.10.2018 g. 17:30 AZS ZUT 1 - 3 UKS 18 więcej »
Kolejka 4
26.10.2018 g. 18:30 Espadonki 3 - 0 AZS ZUT więcej »
Kolejka 5
21.11.2018 g. 18:30 AZS ZUT 0 - 3 LUX MEDICA więcej »
Kolejka 7
14.11.2018 g. 17:20 AZS ZUT 0 - 3 Espadon SMS I Police więcej »
Kolejka 8
20.11.2018 g. 18:30 Espadon SMS II Police 3 - 0 AZS ZUT więcej »
Kolejka 9
28.11.2018 g. 17:20 AZS ZUT 0 - 3 Espadon SMS III Police więcej »
Kolejka 10
06.12.2018 g. 18:30 Espadon SMS IV Police 3 - 0 v.o. AZS ZUT więcej »
Kolejka 11
12.12.2018 g. 17:20 AZS ZUT 0 - 3 LKS Przecław więcej »
Kolejka 12
10.01.2019 g. 19:00 AZS Akademia Morska 3 - 0 AZS ZUT więcej »
Kolejka 13
16.01.2019 g. 17:20 AZS ZUT 3 - 0 Agryf więcej »
Kolejka 14
21.01.2019 g. 19:30 UKS 18 3 - 0 v.o. AZS ZUT więcej »
Kolejka 15
06.03.2019 g. 17:20 AZS ZUT 0 - 3 Espadonki więcej »
Kolejka 16
28.02.2019 g. 19:30 LUX MEDICA 3 - 0 AZS ZUT więcej »
Kolejka 18
12.03.2019 g. 19:00 Espadon SMS I Police 3 - 0 AZS ZUT więcej »
Kolejka 19
20.03.2019 g. 17:20 AZS ZUT -:- Espadon SMS II Police więcej »
Kolejka 20
27.03.2019 g. 18:30 Espadon SMS III Police -:- AZS ZUT więcej »
Kolejka 21
03.04.2019 g. 17:20 AZS ZUT -:- Espadon SMS IV Police więcej »
Kolejka 22
11.04.2019 g. 20:30 LKS Przecław -:- AZS ZUT więcej »